Wyszukiwarka
Subskrypcja

O NAS

 
Barbarians stworzyliśmy z potrzeby połączenia produktów wysokiej jakości z indywidualnym wyglądem. Wszystkie nasze produkty szyte są w Polsce i wykonane są jedynie z materiałów rodzimych producentów. Jednak wysoka jakość to u nas nie wszystko. Każdy produkt testujemy sami, aby mieć 100% pewność pełnej wygody i funkcjonalności. Pragniemy także żeby odzież sportowa nie była nudna i oddawała charakter swojego właściciela. Dlatego nasze produkty mają wyjątkowy styl, który dodatkowo można spersonalizować!

 

Otwórz swój umysł i nie bój się wyrazić własnego stylu. U nas nie ma reguł!

 

#NoRules

 

Nadruk wykonujemy wyłącznie na polskich tkaninach, co daje gwarancję produktów bardzo wysokiej jakości. Jako metodę druku wybraliśmy sublimację, ponieważ daje ona możliwość złożonego oraz skomplikowanego nadruku w szerokiej gamie kolorystycznej. Do tego gwarantuje najlepszą trwałość nadruku, a naszym celem jest 100% zadowolenie naszych klientów.

 

Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Nie ważne czy zamawiasz jedną rzecz czy jesteś klientem hurtowym. Od początku do końca sami zajmujemy się Twoim zamówieniem. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

Pamiętaj! Nie ma głupich pytań, są jedynie niezadane!

 

#BeBarbarians!
 
Facebook